Mistrovství GC Ypsilon ve hře na jamky 2024 - ŽENY

Mistrovství klubu ve hře na jamky - ŽENY

 

Popis

V každé kategorii (muži, ženy) musí být nejméně osm přihlášených. Hraje se vyřazovacím způsobem. Konkrétní časový harmonogram pro jednotlivá kola je vždy zobrazen nad daným kolem v hracím plánu. Rozlosování do hracího plánu bude provedeno dle aktuálního HCP hráčů. Hrací pavouk bude upraven podle počtu přihlášených.

Vítězství

Vítězem se stává hráč, který zvítězí ve finále celé soutěže ve hře na jamky.

Dohodnutí termínu hry jednotlivých zápasů

Zodpovědnost kontaktovat druhého hráče s návrhem termínu utkání má vždy hráč s horším HCP z dvojice ve stanoveném hracím plánu (pavouku). Po dohodě o termínu hry nahlásí hráči termín a čas recepci. Pokud jeden z obou hráčů není z vážného důvodu schopen utkání sehrát v dohodnutém termínu, oznámí toto protihráči a poté rovněž recepci hřiště, nejpozději do 18:00 hod. předcházejícího dne (umožní posunutí termínu). V opačném případě bude připsáno vítězství hráči, který termín dodržel. Nebude-li mezi dvěma hráči nalezen žádný vhodný termín, je hracím dnem poslední den termínu odehrání kola. Nedostaví-li se jeden z hráčů k tomuto určenému času, vítězství je připsáno přítomnému hráči. Nedostaví-li se oba hráči, jsou oba diskvalifikování.

Score a hlášení výsledku zápasu

Není nutné vést záznam o počtu úderů ve score kartě, pouze o výsledku hry na jednotlivých jamkách. Hra je ukončena, když jeden hráč vede o více jamek, než zbývá ke hře. Vede-li například hráč A o 3 jamky a zbývají jen 2 jamky ke hře, výsledek je 3/2. Vítěz bude zanesen do výsledkové listiny s výsledkem 3/2. Není-li po odehrání 18 jamek zápas rozhodnut, musí se pokračovat ve hře od 1. jamky a hrát tak dlouho, dokud jeden z hráčů vyhraje jamku - systém náhlá smrt.

 

1. kolo
20.5.2024 - 31.7.2024
hcp
+1.8
SLABÁ
Natálie

edit
hcp
28.4
TÁBORSKÁ
Alena

edit
hcp
13.8
ZÍTOVÁ
Karolína

edit
hcp
10.2
RASLOVÁ
Nikola

edit
hcp
5.3
FAULCONNIER
Lucia

edit
hcp
14.6
HRUŠOVÁ
Zuzana

edit
hcp
17.8
ŠEMBEROVÁ
Kamila

edit
hcp
+0.2
SIXTOVÁ
Anna

edit
2. kolo
1.8.2024 - 15.9.2024
3. kolo
16.9.2024 - 4.10.2024

VÍTĚZ